مشاوره ، فروش و اجرای کلیه سیستم های امنیتی ، حفاظتی ، هوشمند سازی ، دزدگیر اماکن ، خدمات شبکه و اینترنت

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک
با توجه به این موضوع که کره زمین به سمت تکنولوژی پیش می رود و تمامی کارها از حالت دستی خارج شده و با کمک تکنولوژی روز انجام می شوند ،  از جمله مواردی که پیشرفت زیادی داشته است درب اتوماتیک می باشد. درب اتوماتیک دارای انواع زیادی بوده که کاربرد های فراوانی دارد . به عنوان مثال یکی از انواع درب های اتوماتیک ، درب اتوماتیک پارکینگ است که امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی بسیار زیاد شده است و در میان افراد رواج یافته است. در منازل و شرکت ها و سازمان ها و سایر مکان های دیگر از درب پارکینگی استفاده می شود.

درب اتوماتیک

برای عبور و مرور ماشین ها و وسایل نقلیه درب اتوماتیک پارکینگی سهولت زیادی ایجاد کرده چون توانسته تا حدود زیادی درزمان صرف جویی کند و به عبور و مرور سرعت بالاتری ببخشد. با کمک درب اتوماتیک پارکینگی باز و بسته کردن درب ها آسان شده و لازم نیست افراد از خودرو خود خارج شده و درب را باز و بسته نمایند .تمامی این کار ها به وسیله ی فشردن یک دکمه یا ریموت انجام پذیر بوده و دارای سرعت بالایی است .
درب اتوماتیک شیشه ای امنیت بالایی داشته و همواره مورد توجه است زیرا سریعا و بدون اتلاف وقت باز و بسته شده و انرژی را نگاه می دارد . همچنین استفاده از این درب برای افراد ناتوان و افراد پیر امتیاز بزرگی محسوب می شود زیرا نیازی به وارد آوردن نیروی فیزیکی به درب اتوماتیک نیست و عبور و مرور از درب به اسانی امکان پذیر است . این درب های شیشه ای اتوماتیک دارای ظاهر شیک و خوبی هستند .

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کرکره ای از بیرون مثل یک دیوار محکم است که استقامت بالایی داشته و پر کاربرد است . جای نفوذی در این درب اتوماتیک وجود ندارد . درب اتوماتیک کرکره ای از نوع درب هایی است که محافظ بسیار خوبی برای داخل ساختمان است.
درب کرکره ای پس از تولید و عرضه همراه با موتور، تیغه، مرکز کنترل تحویل مشتری داده شده و دارای ضمانت نامه می باشد .در تمامی حالات خریدار باید به کیفیت درب اتوماتیک توجه داشته باشد و ان را در نظر بگیرد .تهیه ی درب اتوماتیک کرکره ای بر اساس نیازهای مشتری است که در چه شرایطی چه نوع درب اتوماتیکی را بخواهد و درخواست دهد و این درب ها در انواع متفاوتی می باشند یعنی به صورت دستی و اتوماتیک هستند . بیشتر نوع اتوماتیک درب کرکره ای مورد توجه افراد قرار می گیرد و سفارش داده میشود .
درب اتوماتیک پارکینگی
امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی جای خود را بین افراد پیدا کرده و به طور گسترده ای از این درب ها در منازل و شرکت ها و سازمان ها استفاده می کنند. درب اتوماتیک پارکینگ سهولت بسیار خوبی در عبور و مرور ماشین ها ایجاد کرده اگر قبلا مدت زمان زیادی صرف پیدا شدن و باز کردن درب و سپس دوباه سوار شدن و بیرون اوردن خودرو و دوباره پیاده شدن و بستن در صرف می شد، امروزه با زدن یک دکمه یا ریموت به سهولت در باز می شود و پس از عبور خودرو درب دوباره بسته می شود؛
درب اتوماتیک پارکینگی صرفه جویی بسیار عالی در زمان به وجود آورده است.همچنین درب اتوماتیک پارکینگ محافظ های بسیار خوبی نیز در مقابل دزدان نیز محسوب می شوند چرا که به دلیل استحکام بسیار بالایی که این درب ها دارند به راحتی قابل باز و بسته شدن نیستند.
درب اتوماتیک
درب اتوماتیک پارکینگ در فروشگاه های معتبر عرضه می شود؛ البته برای یافتن این درب ها می توان به سایت هایی که شرکت های تولید و عرضه کننده برای معرفی و فروش محصولات خود در نظر گرفته اند نیز مراجعه کرد و حتی مقایسه ای بین انواع مختلف آن انجام داد تا بتوان یکی از درب های مناسب را انتخاب کرد.
درب اتوماتیک پارکینگی در رنگ های مختلف عرضه می شود و می توانید قبل از خرید اقدام به گرفتن گارانتی محصول انتخابی و قطعات درب اتوماتیک نیز بپردازید و فراموش نکنید هیچ محصولی را بدون گارانتی خریداری نکنید، همچنین درخواست خدمات پس از فروش بلند مدت نیز یکی از اقدامات پیشگیرانه محسوب می شود
انواع درب اتوماتیک پارکینگ :
درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلفی قابل عرضه است از جمله درب اتوماتیکی ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیر سطحی، درب اتوماتیک زیر سقفی و… که هر کس با توجه به نیاز و محل نصب می تواند یکی از این درب ها را انتخاب کند.
بیشترین نوعی که خریداران اقدام به خرید آن می کنند از نوع و مدل درب اتوماتیک لولایی است، این درب های لولایی به این دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند که به دو طرف باز و بسته می شوند یعنی هم به سمت داخل و هم به بیرون باز و بسته می شوند البته این درب ها جزو درب های تقریبا سنگین نیز محسوب می شوند گفته می شود وزن هر کدام از طاق ها یا لنگه های آن 100 تا 600 کیلو است. داشتن این مقدار وزن به دلیل کارایی که این محصول دارد معقول به نظر می رسد.

درب اتوماتیک

مدل های درب اتوماتیک پارکینگی:
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی همچنین دارای دو مدل 24 ولت و 220 ولت است که نوع 24 ولت آن برای ورود و خروج با تعداد بالا و درب های سبک تر استفاده می شود و جک هایی از نوع 220 ولت آن نیز برای تردد کم و پایین و درب های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. البته یک نوع دیگر نیز از این درب ها وجود دارد که به مدل هیدرولیک مشهور است که برای ترددهای بالا با وزن سنگین استفاده می شود.
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای با بهره گیری از دانش روز یکی از بهترین تولیدات در حوزه درب های اتوماتیک به شمار می آید، این درب ها بیشتر در بیمارستان ها، بانک ها و… کاربرد دارند، درب اتوماتیک شیشه ای به صورت هوشمند و با استفاده از کنترل از راه دور باز و بسته می شوند، این درب ها قابلیت این را دارند که می توانند به سیستم های کنترل تردد ساختمان متصل شوند و با استفاده از یک ریموت از راه دور باز یا بسته شوند. اولین و مهم ترین برتری این درب ها به انواع دیگر درب ها راحتی استفاده از این درب ها است، برای باز یا بسته کردن این درب ها نیازی به وارد کردن فشار فیزیکی نیست و بدون هیچ فشاری درب اتوماتیک باز یا بسته می شود.
درب اتوماتیک شیشه ای دارای امنیت بسیار بالایی هستند به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند همچنین این درب های اتوماتیک به دلیل باز و بسته شدن سریع آن باعث صرفه جویی در انرژی می شوند، چرا که مانع ورود هوای گرم یا سرد به داخل یا خارج می شود.
این درب ها بهترین راه کمک به افراد پیر محسوب می شوند همان طور که گفته شد چرا که انان نیازی به وارد آوردن نیروی فیزیکی به درب اتوماتیک برای باز یا بسته شدن درب ندارند.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای حتی بدون توجه به مزایای آن جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید. امروزه یکی از خدمات مدرن و جدید برخی شرکت های تولیدکننده این درب ها چاپ روی انواع شیشه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد، معمولا این نوع چاپ به صورت سیلک است و عمده رنگی که در آن استفاده می شود رنگهای سرامیکی و ارگانیک است که به صورت دیجیتالی و با 16 طیف رنگی انجام می شود و دارای کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی است.
در دو سایز پهن و باریک عرضه می شود، همچنین وزن فریم هر متر مربع لت برابر 20 کیلوگرم با فریم باریک و 22 کیلوگرم برای فریم پهن می باشد. این نوع درب ها علاوه بر سرعت مناسب در عبور و مرور باعث نوعی خوشامدگویی به مراجعه کنندگان و مشتریان به مکان هایی که از این نوع درب ها استفاده می کنند خواهد شد، همین موضوع اثر مثبتی بر فروش و بازدید از چنین مکان هایی دارد.همچنین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد حریق نیز می باشد و در مواقع اضطراری امنیت ساختمان را تامین می کند؛
گرچه این نوع درب با استفاده از نیروی برق کار می کند ولی در هنگام قطع شدن برق جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این درب ها به برق اضطرای نیز مجهز هستند و در صورت لزوم می توانند برق اضطراری را جایگزین برق اصلی کنند.درب اتوماتیک شیشه ای نصب بسیار راحتی داشته و از این نظر به مشکلی نمی خورید . البته نصب هر درب اتوماتیک شیشه ای ممکن است به شکل و شیوه ای متفاوت انجام گردد.
درب اتوماتیک تاشو شیشه ای
حتما همه شما کم و بیش با درب اتوماتیک آشنایی دارید و درباره ی ان مطالبی را شنیده اید ، درب اتوماتیک تنوع زیادی دارد و در انواع مختلفی در بازار عرضه و ارائه می گردد که بی شک یکی از مدل های رایج درب های اتوماتیک که کاربرد و استفاده ی ساده و اسانی را دارند همان نوع درب های تاشو شیشه ای فولدینگ یا همان اتوبوسی می باشند .درب اتوماتیک تاشو فولدینگ foldingدرب اتوماتیک تاشو در یک عرض محدود بیش ترین مقدار برای باز شدن را ارائه می دهد و از جهت سرعتی هم بسیار خوب بوده و عملکردی مناسب دارد .
معمولا کاربرد این درب اتوماتیک شیشه ای برای زمانی است که باز شوندگی دهانه درب ورودی بسیار کم و محدود بوده ولی ما به مقدار باز شوندگی بیش تری نیاز داریم و در این حالت می توانیم از درب شیشه ای تاشو استفاده نماییم که می شود گفت بیشتر از 85 درصد از عرض کل دهانه بازشو در این درب اتوماتیک مفید و موثر واقع خواهد شد و از ان استفاده می گردد .درب اتوماتیکدرب اتوماتیک فولدینگ به لحاظ استفاده ساده از آن از جمله انواع رایج میباشد با استفاده ی فراوان بین عموم و مورد توجه همه قرار می گیرد. از درب اتوماتیک تاشو شیشه ای معمولا در کارخانه ها و مراکز بیمارستانی و تجاری ، بانک ها و اداره های خصوصی و دولتی بهره می گیرند .ساختار و شکل درب اتوماتیک شیشه ای تاشو درست مشابه با درب اتوماتیک لولایی می باشد ولی این دو با هم تفاوت هایی هم دارند و کاملا مشابه نیستند .