فروشگاه تمام عرض

نکات قابل توجه در بازیابی فایل حذف شده

 • در صورتی که به طور ناخواسته باعث از بین رفتن و حذف یک فایل شده اید بر روی آن درایو یا (دستگاه) اطلاعات جدیدی ذخیره نکنید چون امکان دارد در صورت ذخیره کردن فایل های جدید فرایند ریکاوری را با شکست مواجه کند.(مثال : اگر حافظه مورد نظر هارد بوده و در درایو E فایلی را گم کرده‌اید، هیچ فایلی بر روی این درایو ذخیره نکنید.)
 • در صورت از بین رفتن اطلاعات روی دیسک قبل از انجام فرایند ریکاوری حتما یک نسخه پشتیبان از فایل مورد نظر تهیه کنید حتی اگر هیچ پارتیشنی نداشته یا به صورت خام است.

بازیابی اطلاعات

https://parsbinan.ir/بازیابی-اطلاعات/

 

از جمله دلایل بازیابی اطلاعات فلش

عوامل زیادی باعث اختلال و خرابی در فلش مموری می شود ، در صورتی که فلش را به سیستم متصل کرده اما پاسخی مبنی بر فعالیت فلش دریافت نمی کنید مسلما به بازیابی اطلاعات آن نیاز دارید چرا که فلش مموری شما یا نیم سوز شده یا اطلاعات داخل آن به دلایلی نا معلوم حذف شده اند.

عواملی که باعث حذف اطلاعات فلش می شوند :

 • ورود ویروس هایی که منجر به تشکیل shortcut می شوند
 • نفوذ مایعات به درون فلش
 • پاکسازی ناخواسته فلش (فرمت ناگهانی)
 • وارد شدن ضربات سخت به فلش
 • حجم بالای اطلاعات و عدم لود شدن فلش
 • وجود بدسکتور در فلش
 • اختلال در پین های اتصال
 • وجود شکستگی در رابط اتصال به کامپیوتر
 • سوختگی یا نیم سوز شدن کنترلر فلش مموری
 • اختلالات سخت افزاری در فلش مثل اختلال در خازن یا فیوز
 • شکستگی در بورد اصلی فلش مموری
 • ویروسی شدن فلش مموری

https://parsbinan.ir/بازیابی-اطلاعات/

اگر فلش نیم سوز یا به طور کامل سوخته باشد که قابل برطرف شدن نیست اما در این حالت نیز بازیابی اطلاعات فلش امکان پذیر می باشد.اما برخی اختلال ها به راحتی قابل حل بوده و امکان استفاده مجدد دارند.

باید به یاد داشته باشیم که بازیابی اطلاعات فلش زمانی ممکن است که بورد اصلی در صحت و سلامت کامل باشد. همچنین اگر هیچ یک از راه های بازیابی را بلد نیستید یا ممکن است در حین انجام آن دچار اشتباه شوید، فلش خود را به یک متخصص با دانش کافی بسپارید. شاید در این حالت اطلاعات بیشتری از فلش شما بازیابی شود.

بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی اندروید

یکی از قابلیت های مثبت سیستم عامل اندروید این است که امکان اضافه کردن مموری کارت و تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و اطلاعات موجود در آن را دارد.اما به این معنی نیست که اطلاعات حذف نمیشوند چرا که شما می توانید اطلاعات را روی مموری یا در حافظه اصلی گوشی ذخیره کنید و اینکه ممکن است اشتباها باعث حذف یک فایل یا فرمت کردن مموری شوید.بنابراین اگر قصد پشتیبان گیری از اطلاعات موبایل خود را دارید میتوانید از مموری کارت استفاده کنید اما باید آن را از گوشی خود خارج کرده و در جای دیگر نگه داری کنید.

برای بازیابی فایل های از دست رفته گوشی اندروید روش های سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد.در صورتی که فایل های از دست رفته اهمیت بالایی داشته باشند، آنگاه از طریق ابزار مخصوصی به نام PC3000 برای بازیابی اطلاعات گوشی اندروید استفاده خواهد شد. اما اگر اطلاعات از بین رفته چندان مهم نباشند، از نرم افزارهای تخصصی برای ریکاوری فایل های از دست رفته گوشی استفاده می شود.

بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی آی او اس

با توجه به این موضوع که گوشی های اپل دارای سیستم عامل IOS هستند و حافظه جانبی (مموری کارت) ندارند و تنها به حافظه داخلی گوشی باید اکتفا کرد بنابراین ریکاوری اطلاعات حذف شده تنها از طریق حافظه داخلی یا هارد گوشی امکان پذیر است.البته اطلاعات و فایل های حذف شده را در صورتی که وارد به انجام دادن آن باشید از طریق نرم افزار و برنامه های جانبی متعددی می توان بازیابی کرد

البته قابل ذکر است که درصد موفقیت در ریکاوری با این نرم افزار ها مختلف است و در برخی مواقع با شکست مواجه می شود. سرویس icloud اپل نیز ، راه دیگری برای بازیابی فایل های ازدست رفته گوشی با سیستم IOS است.شرط بازیابی با این روش نگذشتن بیشتر از ۳۰ روز از زمان حذف آن اطلاعات می باشد.

اما مناسب ترین راهکار برای بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی اپل، استفاده از نرم افزارها و تجهیزات سخت افزاری تخصصی است. البته برای این کار باید به مراکزی که این تجهیزات را در اختیار دارند مراجعه کنید. سرویس دهنده DNS

در صورت وجود هر گونه پرسش در ارتباط با خدمات بازیابی اطلاعات از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در ذیل این صفحه با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید:

۰۷۱-۳۲۳۶۲۳۴۷

۰۹۳۳۷۱۱۹۱۰۶

۰۹۳۵۷۱۱۹۱۰۶

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp